realizacje

Wokół kuchni.

Mieszkańcy tego wnętrza to prawdziwi pasjonaci, którzy zarówno swoje życie zawodowe jak i prywatne łączą z gastronomią. Witajcie we wnętrzu zorientowanym wokół kuchni i jadalni, gdzie wygoda przebywania przeplata się z wysmakowanym designem.

Wszystkie materiały zostały tak dobrane, aby wnętrze było maksymalnie bezobsługowe, co jest szalenie ważne szczególnie, kiedy często odwiedza je mnóstwo osób.

Melomani.

Muzyka i elegancki design – to pasje właścicieli, które dla nas stanowiły inspirację do projektu wnętrza. Zadbaliśmy, aby pasje odpowiednio wybrzmiały w stylowej aranżacji ich prywatnej przestrzeni.

Zainspirowani słynnymi salami koncertowymi, postawiliśmy na przestronny układ, dębową podłogę i welurowe zasłony. 

Głównym element salonu stanowi wiekowe pianino. Eleganckiego sznytu nadają aranżacji marmurowe wzory, które znajdziemy w kuchni i łazience, a wszechobecne złote elementy i przemyślane dodatki spajają projekt w wysublimowaną całość. 

Moc ceramiki.

Marta to artystyczna dusza, która od samego początku wiedziała czego chce. Współpraca przy tym mieszkaniu była dla nas prawdziwą przyjemnością.

Wnętrze pełne naturalnych kolorów, beżów, zieleni i oryginalnych dodatków.

Puder.

Pudrowy róż, surowe drewno i dopełniająca zieleń – witajcie w mieszkaniu Moniki.

Zaprojektowaliśmy to mieszkanie dla szalenie aktywnej i pozytywnej osoby.

Kontrast.

Przebudowa domu z lat 2000 była dla nas wielkim wyzwaniem. Sami zobaczcie jak wyszło wnętrze stworzone dla miłośników sztuki i wzornictwa.

Zdecydowaliśmy się całkowicie zmienić układ wewnętrzny oraz wykuć nowe otwory okienne, wymienić całą stolarkę, a także wykonać wszystkie instalacje wewnętrzne od nowa. W aranżacji wnętrza króluje minimalizm i monochromatyczne rozwiązania.

Masculine.

Wnętrze dla miłośnika sportu i fantasy.

Ciemne, tajemnicze, z ciepłymi, naturalnymi akcentami drewna. Stworzyliśmy to mieszkanie dla genialnego fizjoterapeuty i trenera personalnego. 

Moc fotografii.

Właścicielka marzyła o tym, aby wnętrze nowego mieszkania oddawało jej osobowość, dlatego też postawiliśmy na naturalne barwy i materiały, które grają pierwsze skrzypce w tej realizacji. W związku z tym, że Paulina jest fanką fotografii i interesuje się również sztuką – zgodnie z życzeniem – dekorację ścian zostawiliśmy w jej rękach.

Właścicielka tego wnętrza uwielbia naturę, dlatego w jej mieszkaniu zadomowiły się barwy ziemi – biel, zieleń, brązy i beże. Drewno króluje w całej kompozycji – od podłóg, przez dodatki, aż po meble. Wybrane barwy tworzą uniwersalne i eleganckie tło dla fotografii i sztuki.

Oak.

Ponadczasowa stylistyka bazująca na naturalnym drewnie.

Zapraszamy do Oak Apartment – miejsca, gdzie króluje drewno dębowe, które jest wszechobecne na podłogach, frontach, w zabudowach meblowych i… ozdobach. Właściciele tego mieszkania kochają naturę i naturalne materiały. 

Booklover.

Wnętrze miłośniczki literatury i zieleni.

Zapraszamy do Rose. wnętrza skupionego na użytkowniku, łączącego stylistykę minimalistycznych zabudów z klasycznymi meblami polskiego wzornictwa lat 70′. 

Calm.

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego pod Warszawą to realizacja pełna mikrocementu, drewna i kamienia.

Wnętrza tego domu pozwalają nam poczuć się jak w prywatnym spa. Mikrocement na ścianach i podłogach, ciepłe drewno, mnóstwo bawełny, plecionek, ceramiki i światła, a wszystkie te materiały zastosowane zostały we współczesnej formie.