realizacje

Mokotów

Zielona enklawa – stworzyliśmy mieszkanie dopasowane do właścicieli i ich pasji. 

Kontrast.

Przebudowa domu z lat 2000. Zdecydowaliśmy się całkowicie zmienić układ wewnętrzny oraz wykuć nowe otwory okienne, wymienić całą stolarkę, a także wykonać wszystkie instalacje wewnętrzne od nowa. W aranżacji wnętrza króluje minimalizm i monochromatyczne rozwiązania.

Saska kępa

Muzyka i elegancki design – to pasje właścicieli, które dla nas stanowiły inspirację do projektu wnętrza. Zadbaliśmy, aby pasje odpowiednio wybrzmiały w stylowej aranżacji ich prywatnej przestrzeni.

Wokół kuchni.

Witajcie we wnętrzu zorientowanym wokół kuchni i jadalni, gdzie wygoda przebywania przeplata się z wysmakowanym designem.

Masculine.

Ciemne, tajemnicze, z ciepłymi, naturalnymi akcentami drewna. Stworzyliśmy to mieszkanie dla genialnego fizjoterapeuty i trenera personalnego. 

Moc ceramiki.

Marta to artystyczna dusza, która od samego początku wiedziała czego chce. Współpraca przy tym mieszkaniu była dla nas prawdziwą przyjemnością.

Moody.

4 pokojowe mieszkanie stworzone dla fantastycznego klienta.

Puder.

Pudrowy róż, surowe drewno i dopełniająca zieleń – witajcie w mieszkaniu Moniki.

Wilanów

W tym mieszkaniu postawiliśmy na naturalne barwy i materiały, które grają pierwsze skrzypce w tej realizacji. Paulina jest fanką fotografii i interesuje się sztuką – zgodnie z życzeniem – dekorację ścian zostawiliśmy w jej rękach.

Oak.

Ponadczasowa stylistyka bazująca na naturalnym drewnie.

Booklover.

Zapraszamy do Rose. wnętrza skupionego na użytkowniku, łączącego stylistykę minimalistycznych zabudów z klasycznymi meblami polskiego wzornictwa lat 70′. 

Calm.

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego pod Warszawą to realizacja pełna mikrocementu, drewna i kamienia.