o nas

Zespół estimental. to grupa profesjonalistów – uprawnionych architektów, materiałoznawców i wykonawców, naładowanych pozytywną energią do tworzenia wspaniałych projektów i planowania realizacji Waszych wnętrz.

 

 

 

Każdy z nas obdarzony jest innymi zdolnościami i talentami, ale mamy jedną wspólną cechę – wszyscy uwielbiamy wysmakowany design.

Maciej Trzciński

Współzałożyciel

mgr inż. arch., absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie zdobywał w renomowanych warszawskich pracowniach architektonicznych. Posiada uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

W estimental. stoi na czele firmy i działu projektowego.

Uwielbia sport – po godzinach spotkacie go na trasie rowerowej do Góry Kalwarii bądź na korcie tenisowym.

Bolesław Klimkiewicz

Współzałożyciel

mgr inż. arch., absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej.

W estimental. dba o rozwój wiedzy technicznej firmy. Czuwa nad kwestiami rozwiązań materiałowych, poszukuje nowości rynkowych i bierze udział w najważniejszych targach budowlanych.

Prywatnie tata bliźniaczek. Najlepiej odpoczywa na ściance wspinaczkowej.

Ewelina Gurczyńska

Architektka Prowadząca

mgr inż. arch., absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie w pracy pozwoliło jej na zgłębienie tajników aspektów technicznych i administracyjnych zawodu architekta.

W estimental. Ewelina jest specjalistką od projektowania jasnych i przytulnych wnętrz z zastosowaniem naturalnych materiałów.

W wolnych chwilach zaplata makramę, przemierza górskie szlaki i zdobywa kolejne szczyty.

Klaudia Kwiatkowska-Wawruch

Architektka prowadząca

Mgr sztuki na Warszawskim ASP na kierunku Architektura Wnętrz.

W estimental. najbardziej lubi odnajdywanie idealnego doświadczenia użytkownika w projektowanej przestrzeni.

W wolnych chwilach amatorsko zajmuje się ogrodem oraz toczeniem na kole garncarskim. Interesuje się sztuką użytkowa - głównie krzesłami i ceramiką.

Marcin Marzec

Główny koordynator

Posiada uprawnienia konstrukcyjne oraz kierownika budowy do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. mgr inż. Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Budownictwo.

W estimental. odpowiada za nadzór nad jakością prowadzonych prac wykonawczych. Spotkacie go na każdej naszej budowie oraz podczas odbiorów mieszkań.

Marcin to niesamowity profesjonalista.