powrót do bazy wiedzy powrót do bazy wiedzy

Nasza filozofia

W centrum jesteś Ty.

Wygoda i dopasowanie do Twojego sposobu funkcjonowania to dla nas świętość. Niezależnie czy kolekcjonujesz ceramikę, masz sentyment do swoich książek lub obrazów, gdzie i o jakiej porze lubisz pić herbatę, a nawet gdzie będziesz ładować telefon i suszyć pranie. To wszystko ma olbrzymie znaczenie, im więcej będziemy o Tobie wiedzieć, tym bardziej wnętrze przeniknie właśnie Tobą.

Emocje.

Wnętrze, w którym mieszkasz, to jeden z najlepszych sposobów na wyrażenie swojej osobowości, jak również silny podmiot, z którym wchodzisz w bezpośrednią interakcję. To, czy wnętrze będzie posłusznie podążać za Twoim temperamentem, czy stanie się dla niego przeciwwagą, będzie w stałym związku z Twoją codziennością. Nie ma recepty na dobre wnętrze ani stylu, który będzie najlepszy. Mody przemijają wraz ze zmianami kolekcji. A Twoja przestrzeń będzie z Tobą na stałe.

Podejście do projektowania.

W naszej pracy podążamy za fascynacją formą, światłem i materiałem. Uwielbiamy komfortowe wnętrza nasycone detalem, barwą i fakturą, w których można odnaleźć spokój i inspirację.

Bezpieczeństwo.

Przykładamy dużo uwagi do panowania nad finansami i dyskusji na temat ich rozdysponowania. Naszym najważniejszym celem jest Twój komfort, zarówno w finalnej przestrzeni, jak i w trakcie całego procesu. Starając się uzyskać najlepszy efekt w założonym budżecie, negocjujemy dla Ciebie ceny u dostawców materiałów i stale poszukujemy ciekawych produktów.